Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha van itthon wifi és én arra...

Ha van itthon wifi és én arra csatlakozok akkor anyám látja h mikor, , mivel csatlakoztam és milyen oldalakat néztem?

Figyelt kérdés
2012. dec. 2. 01:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Elvileg lehetséges, szóval csak óvatosan a piros jutúbbal. :-P :-)
2012. dec. 2. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

hát, ha leül ahhoz a géphez ahol nézted, ott látja.

viszont, ha másik hálózatban lévő géphez ül le, akkor egy jóféle informatikusnak kell lennie, hogy megtudja éppen mit nézel.

2012. dec. 2. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Utolsónál a pont, leegyszerűsítve (átlagembert, főleg anyukát tekintve): nem.
2012. dec. 2. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem kell feltétlenül forgalomelemzés, meg hack.


Ha Anyukád be tud lépni a WiFi router-be admin-ként, akkor a router firmware programjától függ, hogy le lehet-e kérdezni web böngészővel távolról a legutóbbi pár WiFi eseményt, forgalmi statisztikákat, stb..

2012. dec. 2. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Anyum foglalkozott egy ideig informatikàval és van egy jó ismerosünk aki informatikus...

De am nekünk ilyen tmobilos netünk van akkor ott lehet látni?(utolsó komizo)

2012. dec. 2. 09:58
 6/13 anonim ***** válasza:

A TMobilos net mobilinternet, USB stick-kel? Mert akkor feltételezem, hogy azt osztja meg valószínűleg vagy egy okos WiFi router vagy egy PC WiFi-n keresztül...


Ennyi információ alapján számomra nem egyértelmű, hogy milyen az otthoni internetetek, sok a feltételezés.

Viszont ha informatikus, akkor ha nagyon akarja, képes a forgalmat vagy az eseményeket figyelni egy saját maga által kiépített és felügyelt rendszeren.


A legjobb amúgy olyan oldalakat látogatni, amit nem kell titkolni, amit fel lehet vállalni. :-)

2012. dec. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Routeres wifink van ... nem redtube ot nézek ..eltiltottak pl a fbtol, msn'myspace, twittertol is..
2012. dec. 2. 13:35
 8/13 anonim ***** válasza:
mit csináltál hogy eltiltottak ?
2012. dec. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Semmit . ..kb azt se tudják mi az ..csak annyit hallottak a tvbe meg rádióban róla h inkább eltiltottak tőle
2012. dec. 3. 22:06
 10/13 anonim ***** válasza:
ezek a befolyásolható szülök xD
2012. dec. 4. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!