Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi a neve ennek a fajta...

Mi a neve ennek a fajta csatlakozónak és hol árulnak?

Figyelt kérdés

Nekem ilyen kellene, mivel 20 A áramátvitel kell, és ez az ami stabil meg ez van gyárilag is a készülékekhez, na de sehol nem kapok ilyet pedig állítólag régen volt ilyen autósboltokban is.


Meg tudjátok mondani, mi a pontos neve és hol lehet kapni?


[link]


[link]


Ugyanez a kérdésem az ilyen nagy méretű lengő biztitartóval kapcsolatban. Csak kis vackokat kapok, na de itt kb 4-es vezetékról van szó, tehát ilyen "nagy" biztitartó kéne mindenképpen, viszont ezt se kapok sehol.


[link]



#csatlakozó #biztosítéktartó
2012. dec. 1. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Autóvillamossági szaküzletek.


Pl. [link]

2012. dec. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi csak ahogy látom ez csak nagyker ..


igazából nem autóvillamossági dolog ez feltétlenül, hanem az a lényeg hogy nagy áram megy át, tehát kis vackok nem jók, és eddig 4 elektronikai áruházban se találtam ilyet :(

2012. dec. 1. 23:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem vehetsz másfajtát is nézz el egy autóbontóba biztos találnak neked valami megoldást a dologra ha ott nem akkor sehol.
2012. dec. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi az se rossz ötlet na csak nekem kellene kb 30 db UGYAN OLYAN ... tehát sajna nem elég egyet halászni egy bontóban, a rák megenné már :(


régebben amúgy még kaptam ilyet autósboltban de ott is azt mondják h jelenleg beszerezhetetlen már (nagyon hasonló, mint a képen egyébként)

2012. dec. 2. 10:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért a 20A-en kívül említhetnéd azt is,hogy mihez kellene.
2012. dec. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!