Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Pasik, help! Melyik lenne a jobb?

Pasik, help! Melyik lenne a jobb?

Figyelt kérdés
Karácsonyra elektromos borotvát szeretnék venni a páromnak, és inkább rezgőkésest, nem körkésest. Viszont a helyi hipermarketben van 2000 Forintért is (Dyras) és 7000 Forintért is (Remington). Nem tudom, melyiket válasszam? Az olcsóbb annyival rosszabb minőségű? Vagy az is használható?
2012. nov. 30. 18:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a minőség sokat számít. Nekem Braun van, és már 6 éve azt használom.
2012. nov. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én inkább Philips körkésest vennék. Abból is van olcsóbb, 7000 ft körül, de szerintem a legjobb borotvákat gyártja. A 2000ft-os dyras az olyan is. A Remington még akár jó is lehet, a hajnyírójuk nagyon jó. Viszont én tartom magam ahhoz, immár 5 év távlatából, hogy a philips körkéses borotvája kényelmes, gyorsan borotvál, és nem irritál (nekem érzékeny az arcom, kipattogzott az olcsó borotvától).



[link]


Ilyen van nekem (kinézetre). Az első három borotválkozás kényelmetlen, addig kopnak be a pengék, utána nagyon jó :) És tartós borotva.

2012. nov. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azért gondoltam a rezgőkésesre, mert szerintem (de nem értek hozzá) azzal óvatosabban tud borotválkozni a szakálla mellett. Lehet, hogy rosszul gondolom. Eldobhatóval borotválkozik, hetente egyszer, de utána mindig napokig vannak kisebb-nagyobb piros pöttyök az arcán. :S
2012. nov. 30. 18:13
 4/9 anonim ***** válasza:

Előbb kérdezd meg, hogy NEKI szüksége van-e egyáltalán ilyesmire, és ha igen, akkor NEKI melyik a jó. (Olcsó xart semmiképpen se vegyél, akkor már minőségit.)


Én pl. rühellem az elektromos borotvát, mert allergiás vagyok rá, valamiért hámlik utána a bőröm. Rendes borotvával nincs ilyen bajom.

2012. nov. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ha megkérdezem, hogy szüksége van-e rá, úgyis azt mondja, hogy ne vegyek semmit se karácsonyra, és ennyivel le lesz zárva a téma. :S
2012. nov. 30. 18:16
 6/9 anonim ***** válasza:

A második vagyok,én is szakállas vagyok, a hátoldalán van külön szakálligazító is, de könnyen körbe lehet borotválni a szakállat vele.


4-es: Nekem is irritálta az elektromos a bőröm, de valószínűleg a minősége volt rossz. Az első pár alkalommal a philips-től is olyan lett, csalódtam is benne hatalmasat, aztán a negyedik borotválkozás után már nem irritált, a használatiban írt valami a penge bekopásáról. Akkor a kezdeti csalódás véget ért, és azóta is boldogan használom.

2012. nov. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hmmm... ez bonyolult lesz. :S Akkor inkább a körkéses a jobb? Igaz, hogy ezt inkább ő tudná megmondani, ha próbálta mindkettőt, de még nem volt elektromos borotvája.
2012. nov. 30. 18:28
 8/9 anonim ***** válasza:
Vegyél egy epilátort, az tuti munkát végez, és tudod milyen...
2012. nov. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szóval epilátort... XD
2012. nov. 30. 19:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!