Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Rezgőkéses borotvával kapcsola...

Rezgőkéses borotvával kapcsolatban milyenek a tapasztalatok? Előny, hátrány?

Figyelt kérdés

Annyi a sztori, hogy nekem nagyon érzékeny arcbőröm van, és elég tanácstalan vagyok, hogy milyen borotvát lenne érdemes beszereznem.


A hagyományos pengés kiesik a játékból, mert ugyan teljesen jól levisz mindent, de néha nem bírja a bőröm (bevérzik), és néhány órával borotválkozás után tele lesz a búrám pattanással. Két éve körkéses Philips borotvát ( [link] használok de kegyetlen sz@r. Az elején darabokra tépte a pofámat az állam környékén; most már csak nem viszi le rendesen a szőrt és elég lassú vele borotválkozni.


A Remington nálam kiesik a játékból (mert csak), tehát nagyjából marad a Braun rezgőkéses sorozata.

Nagyon megtetszett egy borotva ( [link] csak egyrészt nem sok tapasztalatom van rezgőkésesekről, másrészt adott gyártón belül is vannak jobb megy gyengébb szériák.


Nincsenek túl magas igényeim (csak "mindenből a legjobbat").

Azt várnám el egy borotvától, hogy (viszonylag) gyors legyen; ne kelljen harminchatszor átmenni egy-egy szakaszon, hogy leborotválja; és mindemellett ne szedje szét az arcomat a folyamat végére. De asszem ez elvárható.


Aki tud ilyet, jelezze (körkésesek kíméljenek). Végső esetben a drágább szegmens is érdekel (bár nem nagyon van 60 rongyom egy borotvára...).



2012. nov. 11. 19:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Elvileg pont a rezgőkéses cseszi durvábban az ember bőrét.
2012. nov. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kösz, de az elvileg-nél nekem kicsit több kell.
2012. nov. 11. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!