Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi lehet a laptop baja, ha...

Mi lehet a laptop baja, ha kattintgatás után kb.10mp múlva reagál?

Figyelt kérdés

LG LW20-as laptop, így nagyon nehezen tudom használni, most is ha írok késve jelennek meg a betűk. De néha jó. Windows XP operációs rendszer. Mi tegyek vele?

Frissíteni kell v.mit? Vírusos lehet?


2009. júl. 30. 14:22
 1/5 anonim válasza:
Frissíthetsz, tudod hogy kell? de szerintem vírus.Van valamilyen írtód? Nod Avast Avg Stb? Ha van neted onnan jöhetett, de érdemes mindig vírusellenőrzést csinálni a havertól kapott cd-ken is
2009. júl. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Rengeteg okozója lehet. (pl vírus, driverkonfliktus, döglődő windows, rossz bios beállítások, szoftver összeakadás, stb.) Meg kéne nézetned valakivel, aki ért hozzá.


Amúgy valószínűleg valamelyik rendszerfolyamat lefoglalja a CPU-dat. Feladatkezelőből nézd meg a folyamatoknál, hogy melyik program zabálja.

2009. júl. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!Én egy tudatlan nő vagyok ilyen téren...... nem találok feladatkezelőt..?
2009. júl. 30. 15:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Ctrl,Alt,Del egyszerre nyomva behozza.Ott katt a Teljesítmény fülre.Ha a CPU-használat közelít a 100%-hoz,akkor valami vírusod van./üresjáratban ez 1-2% /
2009. júl. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Kértem telefonos segítséget. Frissítettem is ,vírusírtót is töltöttem le, ami eredménye trójai vírus,ami karanténban van. Töredezetség mentesítés is történt, de nem változott semmi. most már nem hiszem, hogy én ki tudom a hibát javítani. Ja, és a teljesítmény a CPU-n váltakozik, 2, 24, 12%, és ez másodpercenként váltakozik
2009. aug. 1. 22:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!