Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » SOS! Ti mit tennétek? átverés...

SOS! Ti mit tennétek? átverés az interneten

Figyelt kérdés
Kb másfél hete facebookon bejelölt egy fiú az interneten, akit nem ismertem, de a két barátnőm azt állította hogy a haverjuk és már régóta ismerik, ezért visszajelöltem. Úgy volt hogy aznap találkozok a két barátnőmmel meg vele, de ő nem jött el. Facebookon chateltünk egy csomót, kiderült rengeteg mindenben hasonlítunk, talán gyanúsan sok dologban, de ez akkor még nem tünt fel. Úgy láttm minket egmásnak találtak ki, mert megkérdezte hogy járnék-e vele, illetve hogy szeret meg hasonlók. Ám bármikor hívtam nem vette fel, nem jött el a találkozókra. Egyre gyanúsabb lett az is, hogy nagyon lányosan ír: állandóan szívek, puszi, szeretlek, hisztis volt néha, szóval szerintem ilyeneket nem írnak fiúk. Majd egyik este összeállt a kép, hogy a két ,,barátnőm" vert át.És közben a szemembe hazudtak meg jópofiztak, a fiúról meg a képe alapján kinyomoztam , hogy ki az, gyakorlatilag visszaéltek az adataival. Mit kezdjek most? Feljelentsem őket? Hogyan álljak hozzájuk? (nem tudják hogy tudom ) Milyen büntetést érdemelnek?

2012. szept. 8. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:
A két barátnővel szóba se állnék többet, esetleg valami munkalehetőséget ajánlanék nekik, hogy ne unatkozzanak ennyire. Ha gonosz akarsz lenni, regisztrálj a nevükkel és telefonszámukkal szexpartnerkeresőre!
2012. szept. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A facebook amúgy nem arra való, hogy ott ismerkedj, hanem hogy akiket már ismersz, azokkal tartsd a kapcsolatot. Máskor akit nem ismersz, azt ne jelöld vissza akkor se, ha ismerősöd ismerőse.
2012. szept. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem akartam ismerkedni csak az állítólagos barátnőim állították hogy a haverjuk
2012. szept. 24. 15:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!