Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen fenykepezot tudnatok...

Milyen fenykepezot tudnatok javasolni, ami olcso es jo minosegu?

Figyelt kérdés

leginkabb olyan fenykepezot keresek amellyel gyorsan tudnek sporthoz illo fenykepeket kesziteni, de vegul is barmilyen fenykepezo jo lenne amely az elobbi leirasokhoz illik.

elore is koszonom:D


2009. júl. 28. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
95%

Mihez képest olcsó? Kb milyen árkategória? :)

Mert sportfotóhoz egy jó kis tükörreflexes gép kell, ha teljesen éles, zajmentes képet akarsz csinálni, de akkor 200.000Ft alatt nem jössz ki. De még ez is olcsó (a kategóriájában :))

De pl a Fuji Finepix S1500fd 60.000 Ft - ennek van keresője, így a szemed elé tartva le tudod követni a gyors mozgást, és a környezet mosódik el max (ebben a kategóriában talán ez a legolcsóbb) --> Bridge kategória, kb. ettől az ártól felfele, keresővel és manuális móddal

Vagy a kompaktok között is szétnézhetsz, mi az ami belefér a keretbe.

A legjobb, ha kiválasztasz 4-5 gépet, és azok között esetleg tudunk segíteni a választásban, vagy hasonló kategóriájút ajánlani.

2009. júl. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%

ha tényleg olcsóbb kell, akkor én ezt ajánlanám:

[link]

ilyenem volt, csak azért cseréltem le, mert a videóhoz nem vett fel hangot(meg is bántam)

2009. júl. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
koszonom az idaigi valaszokat:D igazabol 20 000-60 000 huf kozott keresek tukorreflexes fenykepezoket es abban remenykedem hogy amellett jo minoseget is tud nyujtani ezzel az arral.
2009. júl. 29. 17:22
 4/4 A kérdező kommentje:

sot meg talaltam 3 fele kamerat ami szerintem eleg jo lehet, orulnek ha valaki meg tudna mondani nekem hogy szerinte mivel jarok jobban:)


[link]

[link]

[link]

2009. júl. 29. 17:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!