Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen laptopot vegyek 200000f...

Milyen laptopot vegyek 200000ft-ért Samsungot vagy Lenovo-t?

Figyelt kérdés

2012. aug. 30. 09:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Kedves utolsó! Ki mondta, hogy nem értek hozzá? Jós vagy talán, vagy mi a fene. Samsungról, és lenovoról volt szó, ezért leírtam az én személyes véleményem. Fáj az igazság, vagy zavar téged az a tény, hogy a samsung is lehet jó márka? Más kérdésnél is láttam, hogy szidod a samsungot, de itt nem az volt a kérdés, hanem az hogy milyen laptopot vegyen a kérdés feltevője. Nem kötelező samsungot venni, de szerintem jó kis laptopokat gyárt. Miért fáj ez neked. Gondolom neked is volt már samsung laptopod, hogy ilyen következtetéseket vonsz le, hogy gagyi.
2012. szept. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Igen, volt, céges. De nem is kellett volna, hogy legyen, papíron is sokkal gyengébb az összes, mint bármelyik másik azonos árú laptop... Ha értenél hozzá, nem vettél volna Samsungot, ilyen egyszerű, nem kell hozzá jósnak lenni.
2012. szept. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%

Csak evvel tudsz jönni, hogy nem értek hozzá. Így igaz,nem értek hozzá, legyen igazad.(Okos enged, szamár szenved) Nem fogok veled vitatkozni, mert látom, hogy mindig neked van, lesz igazad. Ár/érték arányban biztos vannak jobbak is, én ezt sehol nem írtam, de nekem ez kellett, mert a tudása megfelelő volt számomra, és a garancia sem elhanyagolandó.

Kérdezőnek meg azt üzenem, hogy bármelyiket is veszed biztos jól fogsz dönteni. Ahány ember, annyi vélemény. Valakinek ez jön be, erre esküszik, másnak meg más. Én azt tanácsolom, hogy nézz szét jó, mert ebben az árkategóriában rengeteg fajtájú, erősségű laptopok közül bírsz válogatni. Majd ha megtaláltad azt, ami megfelel számodra, akkor olvass utána. Biztos találsz fórumot, ahol kivesézik az általad kiválasztott laptopot.

2012. szept. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Lenovo. Nekem is az van marha szívós kis lap top, de mi 70-80 ezerért vettük.
2012. szept. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!