Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ezt meg miért csinálja?...

Ezt meg miért csinálja? (laptopos kérdés)

Figyelt kérdés

Van egy Toshibám, örököltem bátyámtól, kb 4 éves a gép.Ha berakom hibernálásra vagy készenlétre, egy félpercig hajlandó úgy lenni ,majd elindítja magát a rendszer magától, mintha én indítottam volna el. Megkérdeztem bátyámat is hogy beállított-e valamit rajta amiért ezt csinálhatja, nem volt a válasz. Ő sosem használta a hibernálás és készenlét funkciót.


Valakinek valami ötlet? Már mindent megpróbáltam amire gondolni tudtam..de semmi sem segít.. és nem mindig csinálja ezt magától ,van hogy néha úgy marad, ahogy szeretném és nem indul be magától.


Köszönöm!


2012. aug. 27. 17:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!