Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Az RTL Klub-on miért írja...

Az RTL Klub-on miért írja állandóan, hogy a műsorszámban termékmegjelenítés látható?

Figyelt kérdés
Most ezt én nem tudom, hogy mi az, vagy véletlenül kerül mindig oda az a felirat?

2012. júl. 2. 12:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Média törvény miatt van ez esetleg reklám miatt felbukkanhat ott mit tudom én egy doboz margarin és az már reklám. rádióban is lehet ilyennel találkozni csak ott bemondják hogy termékmegjelenítés hallható hol ott nincs is ilyen, de azért van.
2012. júl. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azért teszik ki, hogy ha a műsorvezető pl. traubit iszik, akkor az reklám, és ne mondhassa senki, hogy rejtett reklám. De TV-sorozatokban is, ha egy marha nagy LG felirat látszik a szereplő monitorján, akkor az nem véletlen. :)
2012. júl. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!