Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen netbookot/notebookot/la...

Milyen netbookot/notebookot/laptopot vegyek? HELP MEE! ( lenn )

Figyelt kérdés
Olyan gépet szeretnék amin van WiFi,webcamera,és valami újabb szerű.. Netezésre,képszerkesztésekre használnám leginkább.. én Dell/Asus/Acer/Sony/HP/Toshiba gépben gondolkodtam.Nem tudom melyik felelne meg nekem.. :) Várnák véleményeket,tanácsokat,linkeket! Ár .. max.:100ezer.

2012. jún. 3. 15:19
 1/3 anonim válasza:

nekem ilyenem volt régen és nagyon szerettem sőt imádtam :

[link]

2012. jún. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nekem Toshiba Satellite L500 T13- as laptopom van 3.5 éve vettem, eddig 523 napot ment játékokat jól vitte, de használtam alá hűtőpadot, kikapcsolni nem szoktam max mikor utazok, van hogy kikapcsolás nélkül 2 héten keresztül be van kapcsolva. Én nagyon megvagyok elégedve vele.

Egyetemen még sokan dicsérik a Lenovo- t és a Dell- t, viszont az MSI az nem a legjobb választás!


[link]

2012. jún. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Szilikeee válasza:
Nekem Toshiba Satellite c 660 2q3 -om van nagyon szuper kis kütü gyors vifivel vebkamerával minden amkt kiirtál .. Szerintem megri nem is nagyon drága..
2012. jún. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!