Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi a teendő, ha a tv kisült,...

Mi a teendő, ha a tv kisült, mert belecsapott a villám?

Figyelt kérdés

Biztosításom van, fel akarom hívni őket, de előbb egy kicsit tájékozódni szeretnék.

-Meg kell csináltatnom mielőtt bejelentem?

vagy mit kell tenni?

-Kijönnek? megnézik? Vagy csak papír kell róla?


Segítsetek, mert NŐ vagyok :) nem értek az ilyen dolgokhoz!!!!


2012. máj. 23. 10:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Tudtommal ilyenkor nem szabad hozzányúlni pontosan azért hogy feltudják mérni a károkat. Másrészt győződj meg róla hogy az ilyen károkat fedezi-e a biztosító, szerződésbe benne kell legyen. Szerintem ha nem egyértelmű a dolog még így sem hívd fel őket és kérdezzél rá hogy mi a teendő, biztos hogy segíteni fognak, ez a dolguk :)
2012. máj. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 cipi8 ***** válasza:

Meg kell nézni a szerződésedben hogy milyen esetekre vonatkozik a kártérítés, ha a villámkár szerepel benne. Be kell jelenteni és elvileg majd küldenek egy kárszakértőt aki felméri a kárt hogy gazdaságos-e még a javíttatás, a velük szerződésben lévő szerviz állítja ki a szakvéleményt hogy mi a helyzet.


Szóval ha fizetnek villámkárra akkor hívd őket azonnal!

2012. máj. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, felhívtam őket, van villám károm, el kell vinni szerelőhöz, aki szakvéleményt ad róla meg számlát, megőrizni a sérült alkatrészt és ha többe kerül a csináltatása, mint egy új tv. akkor azt is rá kell a papírra írni!
2012. máj. 23. 13:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!