Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van olyan laptop aminek...

Van olyan laptop aminek világít a billentyűzete?

Figyelt kérdés
A világ legidegesítőbb, dolga hogy ha este használom a laptopomat, akkor a szememet kivilágítja a kijelző és nem látom a betűket. Nem láttam még olyan laptopot aminek világítanak a betűi(bár nem vagyok nagyon tájékozott). Hát olyan nagy kérés ez egy gyártól?

2012. máj. 19. 22:13
 1/5 anonim válasza:
Apple macbook pro, bár ez elég drága, ha nem szeretnél új laptopot akkor jobban megérné egy desktop billentyűzet ami világít.
2012. máj. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Vagy: vedd lejjebb a fényerőt és talán látni fogod/ tanuld meg a vak gépelést.
2012. máj. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Új laptopot akarok venni de egy apple-re nem fog telni. Gépelni tudok úgy ahogy, úgy hogy nem nézek oda, de elkerülhetetlen hogy egyszer se kelljen ránézni, akkor pedig le kell hajtani a képernyőt és úgy megnézni, hihetetlen idegesítő. Ráadásul legtöbbször éjszaka használom a gépet.

Valami megoldás nekem kell erre.

2012. máj. 19. 23:03
 4/5 anonim ***** válasza:

vannak olyanok, nem csak az apple

Az Asus vagy a Dellnek is van olyan modellje amelyik világítós billentyűzettel rendelkezik.

2012. máj. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
De van mégegy megoldás: usb-s billentyűzetvilágító(kb1500 ft a medi marktban)
2012. máj. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!