Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A microsoft powerpoint-ban...

A microsoft powerpoint-ban hogyan lehet megcsinálni hogy mennyen a zene minden képkockán?

Figyelt kérdés
2003.-as
2012. máj. 2. 14:54
 1/4 anonim válasza:

Nem tudom, hogy mire gondolsz pontosan:

1. Egy hosszabb zenét szeretnél, ami végigkísér egy pl. 10 diás ppt-t?

2. Vannak beépített hangok a powerpointban: azt szeretnéd, hogy minden diaváltáskor szóljon egy hangeffekt?

2012. máj. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az elsőt, hogy hosszabb zenét mindegyik dián
2012. máj. 13. 07:18
 3/4 anonim válasza:

Azt elvileg úgy tudod megcsinálni, hogy kiválasztasz a gépeden egy .wav kiterjesztésű zeneszámot.

Jobb gombbal kattintasz az első dián, kiválasztod az Áttűnés parancsot. Nekem jobb oldalt egy sávban jelenik meg, ott alul kiválasztod az Áttűnés módosításánál a Hang/Egyéb hangot, tallózod a már kiválasztottat és Ok. Fontos, hogy csak az első dián legyen ez beállítva, mer ha az összesre alkalmazod, akkor mindegyiknél újrakezdi a zenét elölről. Remélem tudtam segíteni. Ha van még kérdésed írj nyugodtan, megpróbálok abban is segíteni.

2012. máj. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megvan Köszi
2012. máj. 15. 17:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!