Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy tudnám megcsinálni, hogy...

Hogy tudnám megcsinálni, hogy a fejhallgatómba az egyikbe az a zene szóljon ami a hangfalamból a másikba meg amit elíndítok és azt csak én halljam? Mint ahogy a dj-k csinálják.

Figyelt kérdés
2011. máj. 18. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:
gondolom számítógépen akarod összehozni ?! Kell hogy legyen egy több sztereó kimenetes hangkártyád. Lehetőleg ami támogatja az alacsony latenciát .
2011. máj. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ehhez megfelelő program kell, pl atomix, virtual dj stb. (DJ -k nem így csinálják amúgy, fülesben előrehallgatnak, másik füllel a kontrol hangfalat hallgatják)
2011. máj. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat első válaszoló iPhone 4 ről szeretném ott van egy jó keverő programom ott nem lehet megcsinálni?


második válaszoló köszönöm neked is, nem is tudtam hogy a dj-k nem így csináljak el tudnád részletesebben magyarázni? :)

2011. máj. 18. 15:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Tehát nekik van egy külön hangfal amin ugyanaz szól mint kifelé a tömegnek, de azt nem hallgathatja, mivel késéssel jön a hang a teremből,így keverni nem lehetne. Fülhallgatóban meg azt a számot hallgatja amit rá akar keverni.
2011. máj. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ja értem köszönöm!
2011. máj. 18. 15:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!