Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » 2GB kb mennyi (300-400 oldalas...

2GB kb mennyi (300-400 oldalas) könyvet tud tárolni e-book olvasón?

Figyelt kérdés

2012. máj. 2. 07:21
 1/7 anonim válasza:
Szerintem függ, hogy egy egy oldalon mennyi kép van, színes e stb stb. Ugyan úgy mint egy számítógépnél. egy nagyobb felbontású kép többet foglal mint egy fekete fehér kisebb felbontású.
2012. máj. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Rengeteget, ha nincs benne kép. Én karácsonyra kaptam egy e-book olvasót 2 GB-sat, és még mindig van rajta 1,5 GB hely, pedig folyamatosan rakom fel a könyveket rá. Pedig nem is rövidek :D
2012. máj. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát annyit, amennyit évtizedekig nem olvasol el. :)

Egy átlagos könyv olyan 300-500 Kb.

Tehát nagyjából 4-5000 tisztességes méretű könyv fér rá.

2012. máj. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egy könyv 400-800 kb (prc, epub, mobi, txt) formátumban, tehát több ezer ráfér.

A sok képpes pdf (pl. egy beszkennelt újság) viszont akár 100Mb is lehet.

2012. máj. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha van benne kártyahely(szinte biztos), akkor meg lényegtelen, ha kevés a hely , olcsón bővíthető.
2012. máj. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nem mindegyikben van sd foglalat, pl.: Kindle, de a 2GB-re is több ezer ráfér, és mire azt kiolvasom...és bármikor cserélhetem a könyveket.
2012. máj. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat, pont erre a 2GB-s Kindle-re gondoltam. A válaszokból arra jutottam, hogy elég lesz bőven a 2GB :)
2012. máj. 3. 15:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!