Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » 20 C-fokon lehet pirotechnikai...

20 C-fokon lehet pirotechnikai eszközöket tárolni?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem őket egy konténerben és tegnap óta 20 C-fokon vannak tárolva.Holnap 31.-én akarom őket felhasználni este 6-órától ha minden jól megy.Tehát akkor ez a hőmérséklet ideális a tárolásra nem lesz bajuk?Pl.kicsi napraforgó,Recsegő sárkány tojás,Varázsvirág.Ilyenekre gondoltam.

2011. dec. 30. 11:20
 1/5 anonim válasza:
A hőmérséklet szinte mindegy , csak a páratartalom ne legyen igen magas, mert akkor megszívhatják magukat, bár 1 napig azt is bírják.
2011. dec. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ok köszi túl nagy pára szerintem nincs hiszen akkor penészes lenne a fal de nem az.
2011. dec. 30. 11:32
 3/5 A kérdező kommentje:
Meg nejlon zacskóban vannak.Azon keresztül is felszívódna a pára?
2011. dec. 30. 11:33
 4/5 anonim válasza:

Az estek 99% ban nem kell tartanod semmitől, hacsak nem valami ultra dohos, lucskos pincében tartod.

Szóval nem kell félni. Én pl. volt hogy 2 évig tároltam kinn az udvaron, a fészerben, megmaradt tűzijátékokat és azután se lett semmi bajuk, tökéletesen működtek.

2011. dec. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ok köszi.Nem ultra dohos sőt egy kicsit sem az.
2011. dec. 30. 11:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!