Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik fényképezőgép márka a...

Melyik fényképezőgép márka a jobb? Fuji, Sony, Panasonic, Samsung?

Figyelt kérdés
Most készülök fényképezőt venni, kb 30.000 ft-ig nézegetem őket, de nem sikerült még döntenem.
2012. ápr. 18. 22:52
 1/4 anonim válasza:
Sokáig a samsung volt a kedvencem, most már inkább a fujira szavazok, de ebben az árkategóriában nagyjából ugyanolyanok. Azt válaszd, amelyik szimpatikus, mások is csak elkötelezik magukat egy márka mellett.
2012. ápr. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is a Fujira gondoltam, azt mondták fényképezőbe az a legjobb, de gondoltam azért megkérdezek másokat is. Köszi
2012. ápr. 19. 08:31
 3/4 anonim ***** válasza:

A hangsúly azon, hogy "ebben az árkategóriában nagyjából ugyanolyanok".

A legjobbak szerintem a Hasselblad és Leica gépek.

Egy szinttel lejjebb vannak a Canon, Nikon , és társaik.

Még egy szintel lejjebb azok akiket soroltál.

2012. ápr. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
30000 ft alatt tudok most gépet venni, meg amúgy sem akarok túl komolyat. Sony szerintetek? Autós rádióknál igencsak panaszkodnak rá.
2012. ápr. 19. 21:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!