Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Reflektor bekötése? (többi lenn )

Reflektor bekötése? (többi lenn )

Figyelt kérdés

vettem egy halogén reflektort !!vezetéket rákötöttem bedugtam a konnektorba és voálá működik :) na most erre kéne nekem egy kapcsoló azt is megvettem de hogy kell bekötni ? 3 bekötési pont van a kapcsolón felül 2 N jelzéssel és 1 lenn L jelzéssel + a müanyak kapcsoló házban van még egy csavar (az gondolom a test) milyen színt hova kell kötni ? reflektoron is megtalálhatóak ezek a jelzések ahogy bekötöttem és működött kapcsoló nélkül : N a barna ,középen a test (sárga ,zöld ) L a kék vezeték

Remélem érthetően írtam le és aki segít annak köszönöm és megy a zöld kéz :D:D ( eddig 4 biztosítékot durrantottam ki itthon )



2012. ápr. 13. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Konnektor fekete - kapcsoló L - kapcsoló N - lámpa L

Konnektor kék - Lámpa N

Konnektor zöld/sárga - lámpa test

2012. ápr. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
na ebből nem értek semmit :D na de csináltam egy fantasztikus műszaki rajzot a kapcsolón lévő képről ez van a kapcsoló hátulján [link] szóval mit hova kötök be ?
2012. ápr. 13. 22:14
 3/7 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha jól látom, a kapcsolód egy un. "előszoba kapcsoló", ami csak párban működik. Vegyél egy sima egyfázisú kapcsolót
2012. ápr. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
schuko hálózati kapcsoló kültéri használatra ! ez van ráírva akkor most minden vezeték marad összekötve csak a feketét (ami nekem barna) csak azt kötöm be ? alulra + felülre ? má nagyon utálnak itthon hogy kísérletezek ezé gondoltam megkérdezem itt
2012. ápr. 13. 22:46
 6/7 anonim ***** válasza:

"Ha jól látom, a kapcsolód egy un. "előszoba kapcsoló", ami csak párban működik. Vegyél egy sima egyfázisú kapcsolót"


Nem jól látod.

Nem kell másikat venni.

2012. ápr. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
váááááááááááááááá el sem hiszem sikerült :D :D barna vezetéket bekötöttem 1 alulra 1 felülre csokival összekötöttem a testkábelt + a kéket és működik életem első kapcsolója köszi mindenkinek kivétel nélkül mentek a zöld kezek :D:D
2012. ápr. 13. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!