Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nikon d50 nem fotóz, miért?...

Nikon d50 nem fotóz, miért? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Hello! Van egy Nikon d50-es gépem egy28-100mm-es objektívvel, nos tegnap még ment rendesen, ma bekapcsoltam. Automata módba kapcsolta, lenyomom az expo.gombot: vaku felvillan (kevesebb ideig mint eddig) és fotóz, de nem teljesen, (olyan mintha hosszú expó időre lenne állítva) felül kiírja h Error, és ha megint lenyomom az expo. gombot akkor "záródik" a fotózás és villan a vaku megint.. fotót nem készíti el.. mi lehet a hiba? összes módban ezt csinálja.

Automata módban a kijelző fenti középső száma folyamatosan változott.. most stabilan 60-an áll (egyiknél se tudom változtatni, ott sem ahol eddig tudtam, ott is 60) elnézést a furcsa fogalmazásért.. nem nagyon ismerem a szakmegnevezését a dolgoknak.



2012. márc. 24. 20:56
 1/4 tetro ***** válasza:
így nagyon nehéz lesz segíteni. nem tudni, hogy mi áll a hatvanon. a záridő? másik objektívvel próbáltad már? aksi kivesz visszarak? az error mellé nem ír ki valami számot? ha leveszed az objektívet, és nélkül exponálsz, a tükör nincs felakadva?
2012. márc. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a tükör fel van csapva, mirror lock-up, a menüben az egyik settings résznél lesz ez.
2012. márc. 25. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 tetro ***** válasza:
kivéve hogy akkor nem lenne error üzenet
2012. márc. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Zárhibának tűnik. Fel kell keresni egy szakit. Hol laksz?
2012. márc. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!