Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Baj van a monitorommal többi...

Baj van a monitorommal többi lent (? )

Figyelt kérdés

Néha kikapcsol magától utána vagy bekapcsol vagy nekem kell újra bekapcsolni és nem érintkezési hiba mindenhol megnéztem.

Egyik nap elültem gépezni és csak úgy kikapcsolt magától majd be és megint ki és ezt csinálta állandóan volt olyan reggel, mikor felkeltem leültem a gép elé nem értem hozzá és bekapcsolt magától a monitor rá 1 percre kikapcsolt nem tudja vki hogy mi baja lehet ?


2012. febr. 16. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:
beállításoknál van egy olyan opció, h. a monitort automatikusan leállítja, ha nem használod a gépet..
2012. febr. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De játék facebukozás vagy youtubon néze videót és kikapcsol közben pl CoD-ozás közben mikor kattingatok meg rohangászok ezerrel akkor mért kapcsol ki ?
2012. febr. 19. 18:06
 3/3 anonim válasza:
Az energiagazdálkodásnál Alvó állapot: 1 perc kllik nyíl és talán be kell állítani 15 percre az a legjobb idő kb.
2012. máj. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!