Mi lehet a monitorommal?

Figyelt kérdés

Nem kapcsol be csak villog a kijelző, majd másnap van amikor bekapcsol van amikor nem. Az enyémet már elvittem szervizbe, kértem kölcsön az is ilyet csinál néha.

Mi lehet a baj?


2011. márc. 6. 09:55
 1/7 anonim ***** válasza:
próbáld csökkentett módban a wint elindítani, ha így szuperál akkor drivergondod van, ha nem akkor monitor.
2011. márc. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha másik monitorral is ez a baj akkor valószínűleg nem a képernyő a hibás, hanem a videókártyád.
2011. márc. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor a szervizbe miért mondják, hogy nem jó a monitor? Le akarnak húzni rólam egy kis pénzt??
2011. márc. 6. 10:52
 4/7 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy mit tudnak a problémáról a szervízben. Ha csak egy monitorral csinálná lehet én is rávágnám hogy a monitor a hibás, de ha másikkal is ezt csinálja nem valószínű hogy két kijelzőnek azonos számítógéppel összekapcsolva ugyanaz a hibája. Nézdd meg jól illeszkednek-e a kábelek a monitorban és a számítógépben, ha stimmel akkor keress rá a videókártyád típusára (Start/Vezérlőpult/Rendszer/Eszközkezelő/Videókártyák) és próbáljj meg hozzá a gyártó oldalán illesztőprogramot keresni. De az is lehet hogy egyszerűen csak rosz a képernyőbeállításod, túl nagy a felbontás (vannak programok amelyek átállítják maguknak, ekkor a monitor elsötétül mert nem tud akkora felbontást produkálni mint ami az alkalmazásnak kéne). Tudnál több információt írni a hibáról?
2011. márc. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Olyan nincs, hogy szám.gépezés közben sötétül el, csak olyan, hogy mikor be akarom kapcsolni akkor nem sikerül néha és ilyenkor nem hallom a "pittty" hangot sem, onnan már tudom, hogy nem jön be a kép.
2011. márc. 7. 12:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Nézz be a számítógépházba hogy jól illeszkedik-e a videókártya és a tápkábele (csak ha nem alaplapra szerelt). A monitor biztos nem hibás.
2011. márc. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én a te helyedbe megnézném hogy milyen típusú videókártyám van,és töltenék le egy drivert hozzá.

(egyszerű)

Nekem is ez volt a gond,és ez segített.

2011. márc. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!