Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Egy tizenéves kamasz honnan...

Egy tizenéves kamasz honnan kereshet egy kis zsebpénzt?

Figyelt kérdés
Szeretnek keresni pénzt.Nem szeretnek szüleimtől kérni pénzt megakarok dolgozni ért.Tudtok olyan módszereket amivel pénzhez lehet jutni és meg legális is .Gondoltam a programozásra hogy avval is lehetne például .?Akar ilyen otthoni munka vagy valami bizniszelés vagy barmi ilyesmi. Ti mivel kerestek magatoknak pénzt?
2012. febr. 8. 15:01
 1/4 fúróferkó ***** válasza:

Ez a baj a tizenéves kamaszokkal ,sajnos a kicsit idősebekkel,sőt a felnőtt frissen végzettekkel is.El sem tudják képzelni az pénzkeresetet számítógép,"programozás",biznicelés nélkül.

A "munkahely" számukra csakis a számítógépes iroda,ilyen olyan menedzser ,üzletkötő,kereskedő.

Ilyen téli időben egy tizenéves kamasz nyugodtam mehet a faluban fát vágni,havat lapátolni ,idősekre vigyázni,gondozni.Sokan fizetnének érte.

2012. febr. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért írtam hogy például a programozást mert egyik ismerősöm is szép pénzeket keres ilyen programozásokkal pedig csak 9.-es .
2012. febr. 8. 17:15
 3/4 fúróferkó ***** válasza:

Értem amit írsz.Az a gond a szomszéd rétjével ,hogy az mindig zöldebb.

Egy példa a közelmúlt gyakorlatából:Az ügyes Pista szomszéd gondolt egyet és tenyészteni.Jött is szépen a haszon.

A Laci szomszéd megkívánta ő is elkezdett csigát tenyészteni.

A Mari nénit elkapta az irigység az összes rokonát rászedte vegyenek fel bank kölcsönt,amennyit csak adnak.

Egyszer csak az egész falu ,még a megye is sorban állt az állam bácsinál segítse ki őket a bajból,mert nem kellett a csiga senkinek.

Szóval fogd csak meg a fejszét és lapátot és dolgozz! Az a biztos.Amit a haver csinál azt te ne nyúld le.

2012. febr. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hát az a baj, hogy nem nagyon tud egy tizenéves pénzt keresni :( Ha esetleg van az ismerőseidnek egy kávézója vagy valami ilyesmije, ott talán tudnál dolgozni egy kicsit. De, ha nagyon kéne a pénz, akkor add el a feleslegessé vált dolgaidat az interneten. Mást nagyon nem tudsz.
2012. márc. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!