Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hol lehet javíttatni?

Mit tegyek, hol lehet javíttatni?

Figyelt kérdés

Nemrég kaptam egy notebook-ot, és eddig nagyon vigyáztam rá, meg minden, de nemrég egy aprócska baleset történt, és ráömlött a kakaó. A működése az jó, tehát a géppel semmi baj nincsen, de a billentyűzet elromlott. Javíttatni kéne. De hol lehet? Mert azért van notebook-om, mert mindig viszem magammal mindenhova. Most hozzácsatoltam egy másik billentyűzetet, de ez ilyen asztali számítógéphez van, így nem cipelhetem magammal mindenhová, mert nem fér el. Szóval az a baja, hogy nem ír egy darabbetűt sem, csak néha, akkor is ha megnyomom az a betűt, akkor s-t ír, meg ilyesmik. Szóval hol lehetne javíttatni?

( Kutúrált válaszokat legyetek szívesek.)


2012. jan. 22. 09:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Notebook szerviz, kb. 12-től felfelé, típusa is válogatja..
2012. jan. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Üdv!


Valami jó nevű szervízbe vidd, mert exemet Egerbe átb@szták, és ugyan olyan kávés-cuppogós maradt az egérgomb, mint volt. Ha picit párásabb volt a levegő, akkor ugyan úgy ragadt. Persze pár évvel később sikerült megtisztítanom, de akkor is le lett húzva szegényke.


2 megoldás lehetséges: vagy veszel másik billentyűzetet bele (javaslom használtan), vagy szétszeded, kimosod alkohollal, kitörölgeted, megszárítod és mehet vissza.

2012. jan. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De nem tudom leszedni a billenytűket, mert valamiragasztóval, vagymivel van benne, és ha leszedem, akkor nem tudom visszarakni.
2012. jan. 22. 16:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!