Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hol lehet úgy xbox 360 3 led...

Hol lehet úgy xbox 360 3 led hibát javíttatni, hogy ki küldenek egy futárt a konzolért, majd visszahozzák futárral?

Figyelt kérdés
2010. máj. 29. 12:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha nem módosítottad a konzolt, akkor felhívod az ügyfélszolgálatot, utánna küldenek egy futárt és kb egy hét múlva már hozza is vissza:)


Gondolom még van rá garancia, ha jól tudom 3 év van rá.

2010. máj. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de flashelt :)
2010. máj. 29. 12:36
 3/8 anonim ***** válasza:

Nos... akkor 50-50% esélyed van:)


Amúgy nem is hinnéd, hogy mennyire leszarják(bocsi de így van) az, hogy neked flashelt. Maximum visszaküldik... és nem javítják meg, de veszteni nem fogsz.


Havernak is flashelt és mégis megjavították, de másiknak nem.

Elküldte még1x és már megjavították, de amúgy ott nem úgy van, hogy fogják és megnézik a gépet, hanem futószalagon megy a gép és a csávó megnézi, hogy mi a baja és megjavítja, vagyis amennyit én hallok a szervízről.


[link] én tudom őket ajánlani

2010. máj. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A PIROS HALÁL! Kb. minden tizedik xbox legalább 1szer meghibásodik így! 1:10 az esélye, hogy pont veled történik ez....sajnos az a 10% nálad volt! :(

...szegény xbox...

2010. máj. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

hülyeség az a 10%.

régen legalább 40-50% volt, mostmár pedig 3-4% maximum.

2010. máj. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Az a vicc, hogy ismerőstől vettem, aki nem használta kb semmit és én is 2 hónap alatt használtam talán 10 órát. Van rajta hűtés módosítás, flash meg minden, de így is elszállt és 2008 év végi darab. Köszönöm segítséget amúgy :)

De azért várok még szervízeket, akik küldenek futárt :)

2010. máj. 29. 18:09
 7/8 A kérdező kommentje:
Linket nem láttam bocsi és köszi még egyszer :)
2010. máj. 29. 18:12
 8/8 anonim ***** válasza:
xmedia360.hu én őket ajánlom, mert korrekt cég, viszont 4000 Ft a futár oda/vissza, ezt én soknak találom, de meglehet máshol is nézni, ez csak egy javaslat.
2010. máj. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!