Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A villanyórát át kellene...

Nikibubi kérdése:

A villanyórát át kellene iratnom, de már túlléptem a 15 napot? Kell-e valamit fizetnem, és ha igen, mennyit?

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 15:21
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Ugyanezzel a lendülettel az ÉMÁSZ, DÉMÁSZ, EON, stb szolgáltató ügyfélszolgálatának is küldhetted volna emailben a kérdést.

Még most se késő.

Segítek:


Tisztelt Szolgáltató!


A villanyórát át kellene iratnom, de már túlléptem a 15 napot? Kell-e valamit fizetnem, és ha igen, mennyit?


Válaszát előre is köszönöm.


Itt írd alá.

2012. jan. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Baromira köszönöm ezt a hozzászólást.Az ilyen tapló bunkók inkább kíméljék meg az embert a fárasztó hozzászólásaiktól!!Nyilván azért itt kérdeztem meg,mert előfordulhat,hogy másnál is volt már ilyen probléma,és esetleg tud nekem abban segíteni,hogy mennyit kell fzetnem,ha kell,mivel az Elmű oldalán nincs fent.

Az ilyen f@szjankók nyílván egész nap azzal szórakoznak,hogy minél idiótább hozzászólásokkal boldogítsák a jónépet!!Ha nem tudnád,ez egy olyan oldal,ahol a másikat segítjük.Ha problémád van,az a te dolgod,de ne itt vezesd le az idegbajodat.

A továbbiakban CSAK értelmes kommenteket kérek a

NORMÁLIS emberektől!

Köszönöm!

2012. jan. 4. 11:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!