Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szeretnék venni egy táblagépet...

Szeretnék venni egy táblagépet. De nem tudom melyik lenne a megfelelő számomra?

Figyelt kérdés
Az ár nincs kifejezetten meghatározva, de minél olcsóbban meg szeretném úszni. Galaxy Tab 10.1 nagyon tetszik, de az ára nem annyira. Fő célom az, hogy az iskolához használjam, netezés,szövegszerkesztés, zenehallgatás,játékok. Mit ajánlatok? Milyen táblagépek lennének megfelelőek az én igényeimnek?

2012. jan. 2. 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:
ezekre szinten minden jó. én iPad-et ajánlok az androidos helyett. jobb anyaghasználat, jóval gyorsabb, és jobb az oprendszere, és ezeket mind lehet könnyen rajta.
2012. jan. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm.Iphone-t használok, tehát tetszik az ötlet. Ha van még valakinek hasznos kommentje/ véleménye, akkor szivesen várom!
2012. jan. 3. 17:46
 3/3 anonim válasza:
Én szerintem vegyél egy ASUS Eee Pad Transformer Prime-ot tegra 3 jó videó kártya és van hozzá egy billentyűzet is amivel könnyen tudsz szöveget szerkeszteni , meg tudsz ingyenesen letölteni olyan játékokat ami a android marketbe van de pénzes és nem kell ezért feltörni mint az ipad-et ! Momilism.hu innen
2012. dec. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!