Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » UPS javítás, Mi lehet a hiba?...

UPS javítás, Mi lehet a hiba? Részletek lentebb:

Figyelt kérdés

Van egy UPS-em. A márkáját sajnos nem tudom, mert a tokozása már nincs meg (itt van pár kép =

Kép1,

kép2,

kép3,

kép4,


5 évig jól működött, de most nem akar, az akkumulátora tönkrement, azt hittem csak ez volt a baja, de miután vettem bele újat, akkor sem akart tovább működni. Nem vagyok teljesen tisztában minden alkatrészének működésével, de ha jól hiszem az egyik "kapcsolóval" (nem vagyok biztos benne, arra gondolok ami akkuról vált táp-ra vagy fordítva) lehet a hibás, mert oda vissza váltogat, és aztán sipol és nem ad áramot. Újat nem akarok venni, csak ha végképp nincs más lehetőség. A kérdés, szerintetek ha azokat a fekete "dobozokat" kicserélem, akkor működni fog? vagy nem érdemes foglalkozni vele? (esetleg megéri-e szervizeltetni?) vagy csak dobjam ki a ....? (A tokozás azért nincs meg mert át lett alakítva, nagyobb aksi, és a csatlakozók, a képek az átalakítás előtt készültek)


2011. dec. 31. 08:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Képek???
2011. dec. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jók a képek :D
2011. dec. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

bocsa képekért innen raktam át (itt ott vannak a linkek):


[link]

2012. jan. 2. 00:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!