Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Riasztót szeretnék a családi...

Riasztót szeretnék a családi házamba olcsó megoldást javasolna valaki?

Figyelt kérdés
2011. dec. 21. 10:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Hm.Nekünk se volt pénzünk sajna drága dologra.Mi egy TEXECOM márkájú riasztót vettünk(ha érdekel,privátba megírhatom a pontos típusát),nekünk azonban arra eddig még nem volt pénzünk,hogy be is köttessük(kapcsoltassuk) valamelyik riasztós cég ügyeleti hálózatába.Tehát csak magában van,de ha valaki elkezdi feszegetni az ajtót(akár a házét,akár a garázsét),ordít,mint a sakál.


Az ügyeletért,azért,hogy egy riasztóközpontban 0-24 órában valaki állandóan ottvan és figyeli,hogy a rendszered mikor riaszt,és ha beriaszt,azonnal(1-2 percen belül) hív téged mobilon,hogy te csesztél-e el valamit,vagy betörtek hozzád,szóval ezért a pluszszolgáltatásért fizetni kell keményen,havonta.


Kérdés,hogy mit akarsz.Ha érdekel,privátban megírhatom,nálunk pontosan milyen riasztó van.

2011. dec. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Érdekelne mert nekem sem sok a pénzem. Nem kell nekem hogy máshova jelezzen csak nálam szóljon.Érdekelne az ára és hogy házilag be lehet e szerelni vagy csak szakember tudja ezt megoldani.Valaki míg én éjszaka dolgoztam benn járt nálam.Hogy ro...a meg.Tehát érdekelne a dolog előre is köszönöm.
2011. dec. 21. 11:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy Rottweiler! :)
2011. dec. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát az árát nem tudom neked megmondani.Esetleg -ha ide nem is írod le- privátba írnál nekem arról,hogy melyik megyében és azon belül is melyik nagyvárosban,vagy ha kis faluban laksz,akkor az melyik jelentősebb nagyváros közelében van?(akkor utánanézek neked,hogy az adott településen vagy a környező városokban milyen biztonságtechnikai cégek vannak),...és akkor tőlük már konkrétan tudsz árajánlatot kérni...ennyit szívesen megteszek...
2011. dec. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm utána tudok én is nézni inkább az érdekelne be

lehet e házilag is üzemelni vagy ahhoz is szakember kell?

2011. dec. 22. 06:45
 6/7 A kérdező kommentje:
Üzenetet kaptam a címemre hogy válasz érkezett 07:45 kor de a választ nem látom.???
2011. dec. 22. 08:25
 7/7 norberto79 ***** válasza:
Ha van egy kis műszaki érzéked simán megtudod csinálni, tudni kell hány potenciális behatolási pont lehetséges, ha nem kell komoly rendszer csak néhány érzékelő akkor van már a signumnak is egy távirányitoval kapcsolható riasztoja kültéri szirénával, riasztobolt.hu például, de persze az igazi egy normális központ. De be tudod szerelni bármelyiket.
2012. jan. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!