Nefretic kérdése:

Melyik a jó GPS?

Figyelt kérdés
Karácsonyra szeretnék gps-t venni szüleimnek. Milyen fajtákat ajánlatok? 30-35 ft környékén... Előre is köszi
2011. dec. 20. 16:38
 1/8 anonim válasza:
35 ft-ert max egy olcso földgömböt :)
2011. dec. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 menta34 ***** válasza:
nézd meg az olcsó boltokat, pl. www.speedshop.hu, www.exc.hu
2011. dec. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Én tavaly vettem 25.000-ért Navon márkájú. Heti rendszerességgel használom. Ami gond volt vele eddig 2x, hogy belefagyott a legutolsó útba és többször újra kellett indítani, mire megtalálta, hogy hol is vagyok...


Ez is csak azért lehetett, mert menet közben kapcsoltam ki, gondolván, hogy most már tudom az utat. Mióta mindig a célnál kapcsolom ki, nem csinál ilyeneket.

2011. dec. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi a jó válaszokat :) navon-on és mio-n gondolkodom... :)
2011. dec. 20. 17:27
 5/8 anonim ***** válasza:

Wayteq!!!! Nagyon szépek, olcsók és gyorsak.

Nekem is, apámnak is ilyen van.


Az enyém 3 éves, és a térképfrissítések idejére van csak lakásban, egyébként télen-nyáron a kocsi kesztyűtartójában lakik. Ez télen akár -15 fokot, nyáron +50-et is jelenthet.

Az akksija még mindig képes arra, hogy egy hosszabb (2-3 órás) szivargyújtós töltés után 1 órát megy.


Erősek, pl. a 960HD-ben van egy Dual Core 500 Mhz-es proci, valamint egy másik 250 Mhz-es proci is a GPS koordináták kiszámítására is.

Beépített FM transmitter van benne (a kocsi hangszórójára kinyomhatod a szöveget). Bluetooth, stb...

2011. dec. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja, és mindez 24.000 Ft-ért....
2011. dec. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kimaradt még az, hogy a wayteq-ben 64 csatornás GPS vevő van, ami annyit jelent, hogy nagyjából 10 mp. alatt talál jelet.

4 GB belső memória, amire ráfér egy egész európa, nem kell mellé plusz memóriakártya.

2011. dec. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Másnak is bejön:

[link]

2011. dec. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!