Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha letöltöttem a photoshopott...

Ha letöltöttem a photoshopott hogy inditsam elmert addig megven h kiadja azt a szar logos bigyuszt és h indul el?

Figyelt kérdés
NAGYON FONTOS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!KÉRLEK SEGITSETEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. aug. 12. 13:57
 1/4 csapacsupa ***** válasza:
Miért nem rajzolsz inkább ceruzával szép fákat meg virágokat? Talán az menne. Vagy a szabadidődben megtanulhatnál magyarul helyesen írni. Gondolkodj rajta.
2011. aug. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha elindítani sem tudod, használni sem fogod tudni, tehát tök fölösleges energiapazarlás az egész.

Helyette inkább ismételd át a tavalyi anyagot... Főleg magyarból...

2011. aug. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
b*zd de undokok vagytok nagyon siettem azt nem kell mindenbe belekötnötök az orrotokat
2011. aug. 12. 23:35
 4/4 csapacsupa ***** válasza:
A sietség meg a műveletlenség, két egészen más dolog. Ha sietek, akkor is tudok áldozni a hibák elkerülésére extra 2 másodpercet. Te simán egy analfabéta vagy.
2011. aug. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!