Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nincs hangja a filmnek...

Miért nincs hangja a filmnek amit letöltöttem?

Figyelt kérdés

Letöltöttem egy filmet de hiába van maxon a hangerő akkor sincs semmi hangja. :( Próbáltam már a beállitásoknál kezdeni vele valamit de semmi hatása. (mondjuk annyira nem értek az ilyenekhez)

Tudtok segiteni?? Mit csináljak vele??


2011. júl. 20. 09:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg hiányzik a megfelelő codec, vagy splitter. Le kell tölteni, telepíteni. Ha még sosem csináltál ilyet, akkor kérj meg valakit! (Sok internetről származó filmed van már? Ez az első, ami nem szól? Vannak olyanok, amik 5.1-es, DTS-es stb. hanggal vannak? Azok szólnak, csak ez nem?)
2011. júl. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
értem. van egy pár filmem már netröl, és eddig egyiknek sem volt ilyen baja. igazad van és lehet h nem töltöttem le valamit még hozzá
2011. júl. 20. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!