Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » GPS-t szeretnék vásárolni....

GPS-t szeretnék vásárolni. Hogyan induljak el? Tanácsok?

Figyelt kérdés
2011. júl. 30. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Fogalmazd meg elvárásaidat és keress...

Mekkora képernyő, Magyarország, Kelet-Európa vagy Full-Európa vagy Amerika térképpel, rendszeres frissíthetőséggel, vagy térkép nélkül és Neked kell "megszerezni" a programot és térképet, amit Neked kell "rávarázsolni" a készülékre..

Ezektől függ, milyet vegyél.

2011. júl. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hát ha nincs gps ed akkor nem tudsz elindulni ;)
2011. júl. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Elsö: netre fel, fórumok, milyenek vannak, mit tudnak...


Kiválasztasz 3-4 tipust, megnézed az aktuális árakatt. Amelyik ár/érték arányban jobban tetszik, azt megveszed.


Vagy veszel egy középkategóriás androidos telefont (Samsung, Lg, Huawei, ..... amelyik megtetszik neked), azokban van gps is.


:-) Netre fel!

2011. aug. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az első válaszolóval értek egyet.

-Én 3 hete vettem. Az idén nem lesz rá szükségem,csak itthon,ezért csak MO.térképeset vettem.

-Nem várok el tőle sokat,meg pénzem se igen volt.

-Nincs szükségem extrákra,mint"kép,-videonézegető,játékok" stb.

-Ha jövőre mégis külföldön is használnám,torrent oldalakon lesz rengeteg lehetőségem Eutérképet letölteni.(vagy lehet kapni is,de vagy 15ezer)

-Én mindenképp IGO alapút akartam.

Végül egy Navon N490 lett-22ezerért.

2011. aug. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!