Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit kell tenni a...

Ilyenkor mit kell tenni a fényképezőgéppel?

Figyelt kérdés

Most vettünk digitális fényképezőgépet, egy samsung es80-at.Beletettük a memórikártyát is,először azt kellett,de ha bekapcsolom kiírja,hogy kártyahiba és utána zet: 1.Kapcsolja ki a fényképezőgépet,majd kapcsolja vissza.

2.Vegye ki a memóriakártyát majd kapcsolja vissza

3.Formatálja a memórikártyát

Van hizzá telepítplemez,de az nem csak azért kell,hogy tudjam csatlakozatni a számítógéphez a fényképezőt? És az mit jelent,hogy formatáljam a kártyát? Előre is köszönöm.


2011. júl. 27. 22:24
 1/10 anonim ***** válasza:

A formatálás leegyszerűsítve a tárolóeszköz előkészítése az információ fogadására. Valószínűleg valahol a menüben van ilyen menüpont, de valószínűleg le is van írva a kézikönyvében. Ha az 1-es vagy a 2-es lehetőség (amiket leírtál) nem segít, akkor formatálnod kell.


A telepítőlemez ehhez a művelethez nem kell.

2011. júl. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 ciceribojso ***** válasza:
100%
A formattálás a menüben benne van. Berakod a kártyát a fényképezőgépbe, majd megkeresed a formattálás menüpontot. Rányomsz az "OK" gombra. Kiírja, hogy tényleg ezt akarod csinálni, mert akkor minden törlődik. Te nagy lelki nyugalommal megint okézol, hogy igenis azt akarom. Erre sec perc már kész is vagy, és használhatod a gépedet. A CD meg azért van, hogy a számítógép majd felismerje a fényképeződet, amikor majd a képeket akarod kimásolni a PC re. Mielőtt összedugod majd őket, berakod a DVD olvasóba a cd-t és telepíted a drivert. Majd összedugod őket, és a pc fel fogja ismerni. És megkérdezi tőled, hogy kedves gazdám mit parancsolsz nekem? stb.
2011. júl. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat ! :)
2011. júl. 27. 23:49
 4/10 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam amit írtatok,de csak akkor tudok bemenni a menübe,ha nincs benne a kártya és csak akkor írja ki,hogy formatálás.Amint beleteszem a kártyát,akkor kikapcsol. És ha géphez csatlakozzatom hasonlóan reagál. Most akkor nem a kártya rossz?
2011. júl. 28. 19:05
 5/10 anonim ***** válasza:

Ez egy jó kérdés..

Tulajdonképpen bedugod a kártyát, nem csinálsz semmi mást és kikapcsol a gép? Ha kikapcsolt állapotában teszed bele, aztán kapcsolod be a gépet ugyanígy nem csinál semmit?

2011. júl. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát ha csak simán beleteszem akkor,kiírja mindig azt,amit a fő kérdésben leírtam. Ha meg úgy teszem bele,hogy a számítógéphez van csatlakoztatva,akkor meg kikapcsol a fényképezőgép,és ezáltal a gép se jelzi ki,hogy csatlakoztatva lenne.
2011. júl. 28. 20:14
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem menj vissza vele a boltba ahol vetted és nézesd meg.

De ha van kéznél másik memóriakártya azzal megpróbálhatod, ha azzal jó, akkor már sokkal biztosabb hogy csak a kártyában van gubanc.

2011. júl. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 ciceribojso ***** válasza:
100%

Abba a fényképezőgépbe való az a mem. kártya?

Egyébként én is azt javasolom, hogy vidd vissza a gépet, ahol vetted, és tegyék bele ők a kártyát.

2011. júl. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Megoldódott a probléma,köszönöm szépen a válaszokat :)
2011. júl. 29. 12:37
 10/10 anonim ***** válasza:
Megtennéd, hogy megírod? Csak nem fordítva raktátok bele?
2011. júl. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!