Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan tudom a Panasonic...

Hogyan tudom a Panasonic Viera tévén megnézni az Olympus fe-310 fényképezőgép által felvett videót közvetlenül összecsatlakoztatva megnézni?

Figyelt kérdés
2009. márc. 26. 19:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Pont azt mondom, hogy megy: analóg videokábellel.
2009. ápr. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Azzal sem megy(a sárga-fehér verzió)
2009. ápr. 1. 22:02
 13/16 anonim ***** válasza:

Ha ilyen a kábeled:

[link]

Akkor hajtsd le a tv előlapját.A sárga csatlakozót a tv "video in" csatlakozóba (az is sárga)ami nagy "V" betűvel van jelölve, a másokat az "audio in"-be, amiből kettő van:

fehér: "L" jelzés, bal csatorna

piros: "R" jelzés, jobb csatorna

Ha ez megvan, kapcsold be a készüléket, majd a lehajtott előlapon nyomd meg az "AV" jelű gombot és a menüben válaszd ki a bemenetet.

Ha más típusod van akkor a gombok oldalt, a csatlakozók hátul is lehetnek. Mivel a pontos típust nem írtad meg, így pontos válasz sincs.

2009. ápr. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
A csatlakozók oldalt vannak,már megpróbáltam de nem jött össze a videó.Ja,ilyen kábelem van,csak a végén a kis USB csatlakozó található.
2009. ápr. 4. 10:28
 15/16 A kérdező kommentje:
Sikerült!Működik!Az volt a probléma,hogy a DVD lejátszó Scart csatlakozóját ki kellett húzni!Egyidejűleg a kettő nem lehet bedugva,kizárja egymást.
2009. ápr. 11. 17:21
 16/16 Mist194 ***** válasza:
6/15 válasz szerint Viera TV-hez pl. Nikon S4 (régi) gépről tudok videót nézni. Ha nem megy akkor a fényképezőgép nem ad ki videó jelet. Nézd meg a kézikönyvében.
2016. aug. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!