Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik egeret...

HWarrior kérdése:

Szerintetek melyik egeret érdemesebb megvenni? További infók lent.

Figyelt kérdés

Ezek az egerek között gondolkozok:

Mionix Naos 3200: 11.119Ft olvassatok utána :D

Ozone Radon 5K : 11.148Ft olvassatok utána

Roccat Kova[+] : 10.500Ft olvassatok utána :D

Saitek Cyborg R.A.T. 5 Gaming Mouse : 11.350Ft olvassatok utána


Ha utána olvastok, akkor írjátok le hogy szerintetek melyiket lenne érdemesebb megvenni! És Miért! Norma válaszokat kérek!


2011. jún. 4. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Az igazság az, hogy sz.arok neked utánaolvasni. Olvass utána te, és döntsél. Az egér vásárlásnál mindíg az a szempont, hogy mire kell? Hencegni vele, játszani, e-mailt írni. Mert mindhez más fajta kell. Amit felsoroltál, az a hencegős egér.
2011. jún. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


Ednet 81077, kiváló és csak 600 Ft volt a turkálóban!


Van másik is:

[link]

6 éve vettem, most kellett benne akksit cserélni, meg néha kitakarítani de hibátlanul működik!


Bár én csak a dokkoló-töltős vezeték nélküli egereket szeretem!

2011. jún. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocs lemaradt egy nulla: 6000 Ft volt.
2011. jún. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Roccat Kova +t feltétlen!Nekem is olyan van, egy álom ez a egér.A LED világítása sötétbe egyszerűen gyönyörű, jól beállítható az egér, rendkívül precíz, jobb- és balkezeseknek is nagyon jól áll a kezében az egér.Egy szó mint száz, a Roccat Kova+ ezek közül a kitűnő egér!
2011. jún. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!