Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyiket érdemesebb inkább...

Melyiket érdemesebb inkább megvenni: akkus vagy elemes digi fényképezőgépet?

Figyelt kérdés
Lítium akku vs elemek. Melyiknek mi az előnye és hátránya?
2009. dec. 27. 12:32
 1/10 anonim ***** válasza:
1értelműen aku. Elmész külföldre, mire találsz elemet ráfizeted a gatyádat is. Az akus meg mehet a konektorba, és kész is.
2009. dec. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát ez annyira nem igaz, mert elem pont hogy mindenhol van külföldön meg a hálózat más lehet!
2009. dec. 27. 12:51
 3/10 A kérdező kommentje:
Meg mondjuk ha egy akkusat feltöltök, meddig bírja?
2009. dec. 27. 12:57
 4/10 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés.

Nekünk elemes van (tölthető elem van benne ) de visszük külön az elemet, mert akármikor lemerülhet.

A papámnak akkus van, de nem szereti, mert mindig cipelnie kell plusszban a töltőt, és amíg tölti, nem lehet használni sem.

Szóval nem tudom melyik a jobb.

2009. dec. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát drága, nem tom Egyiptomban elég ideig kajtattam, aztán nem volt :D Ne fejlett országból indulj ki. Vagy ha nem vagy akkora utazó, akkor jó az elemes is. Bár én Olaszban vettem 4 elemet átszámítva 1600ft-ért. Aztán annyira nem örültem neki. Most akus van, bejártam vele Afrikát, és sosem volt vele gondom.
2009. dec. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én az elemeset ajánlom, veszel hozzá tölthető elemet. nekünk mindig lemerült az akkus és mindig a legrosszabbkor merült le. így mindig van nálunk 3pár +elem így tuti bírja és amikor olyan helyre érünk, fel tudjuk rakni tölteni.
2009. dec. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Az elemes tovább bírja.
2009. dec. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
DSLR fronton, a Pentaxon kívűl nem is kapsz elemes gépet. Ennyit az elemekről. Hidd, el az aksisak komolyabban bírják, igaz drágább egy pótakksi, mint 2 pótelem.
2009. dec. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

egyértelműen az akkus.

nekem a drága elem is lemerül benne ugyanugy fél nap alatt,mintha az olcso kinait vettem volna bele...ennyit a nagy elemgyártokról.az aksiswat meg rádugot azt mehet is az áram.

2009. dec. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
*akkusat
2009. dec. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!