Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vennétek olyan készüléket,...

Vennétek olyan készüléket, (tablet pcre gondoltam, de akár lehet ipod touch is) amivel csak wifin lehet kapcsolódni az internetre?

Figyelt kérdés
A wifi elég korlátolt magyaroszágon.. :(
2011. máj. 17. 00:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Már hogy érted, hogy korlátolt???

Eleve a hotspotok úgy működnek, de természetesen otthon is az van nekem egy wi-fi router által, hisz így több eszköz tud csatlakozni rá és nem kell bekábelezni az egész lakást.

2011. máj. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hát úgy értettem, hogy kevés helyen van. A mobil internetet meg bárhonnan elérheted.
2011. máj. 17. 00:30
 3/14 anonim ***** válasza:

Hát el vagy tévedve itt, hogy mi mire van.

A wifi az lényegében csak a Wlan kábel kiváltására van, hogy ne legyél kötve, annak vezeték nélküli megfelelője.

A mobil internet az meg semminek se alternatívája, csak egy lehetőség, hogy útközben netezni tudjál.

Viszon még elég korlátozott a mobil net és drága is még.

Ezzel szemben ha pl otthon wifi router-en keresztűl csatlakozol és nem kábelel, akkor szolgáltatásban ugyan ott vagy, csak a wifi az kényelmesebb.


Amúgy nyilvános helyen wifit csak böngészésre érdemes használni, jelszóval sehova nem lépjél be.

2011. máj. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol laksz, de már a falvakban is majdnem minden utcában találni szabad wifit, sokan nem védik le jelszóval.
2011. máj. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Az okés, de az nem azért van, mindenki használja.


Másrészt a könnyű, szaktudást nem igénylő jelszólopási lehetőség miatt ha az egész ország lelenne fedve akkor se használnám a wifit mondjuk arra, hogy levelezésembe belépjek vagy a facebookra.


Igazából a korlátlan, kényelmes, biztonságos, olcsó bárhol netezés nincs megoldva semmilyen módon.

2011. máj. 17. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Budapesten meg van oldva.

Az egyetemen van wifi, nálam van wifi, barátaimnál van wifi, minden második sarkon mcdonalds, benzinkút. Volán járatokon van wifi, most már minden étteremben és kávézóban is... Ahol nem szabad, ott megkérdezem a jelszót. Fél éve androidozok mobilnet nélkül, és nem hiányzik. Azt a kis időt meg kibírom, amit a metróban töltök.

Nyilván jó lenne, ha közjószággá válna a wifi, és a villanyoszlopok tetején nem csak lámpa lenne, hanem hotspot is, de az még odébb van.

2011. máj. 17. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Szóval akkor venntéek csak wifis készüléket?
2011. máj. 17. 07:21
 8/14 anonim ***** válasza:
Mivel én semmiképpen nem fizetnék elő mobilnetre, igen.
2011. máj. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Csak wi-fi-set vennék!
2011. máj. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
2-nak egyáltalán nem vagyok eltévedve, úgy értem, hogy korlátolt, hogy pl Pécsen nincs minden sarkon wifi, mint Pesten vagy akármilyen nyugati országban ahol gondolom van, vonaton csak a gysevnél van, buszon meg vannak olyan volánjáratok. A mobilnet pedig bárhonnan elérheted. És hogy van-e olyan aki ennek ellenére is vesz ilyet. Mert én úgymond korlátolva érzem magam, mert nem olyan mint egy számítógép, hogy veszel bele és működik, hanem cserélheted az egészet. :(
2011. máj. 17. 19:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!