Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A tengerjáró hajókon is...

A tengerjáró hajókon is "hagyományos" VHF-es rádiókat használnak vagy mivel rádióznak?

Figyelt kérdés
Valaki esetleg tudja, aki bennfentes? Én filmben a "hagyományos" 160 MHz körüli frekit láttam, fel is írtam, na de nagy óceánjárók is ezzel tartják a kapcsolatot sok ezer km-re a partról? Hogyan?? Nem értem ...
2011. ápr. 10. 09:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Úgy tudom műholdas kapcsolat van köztük és a szárazföld között.
2011. ápr. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

na de mostani, modern filmben is láttam a VHF-es rádiót a hajón (kéziben is + mobilban is)

vagy úgy érted, mindkettő van a hajón manapság? mert én ezt tartanám valószínűnek

2011. ápr. 10. 10:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Fedélzeten egymás között, más hajókkal való dumára. Nem vagyok hajós, csak belegondoltam.
2011. ápr. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!