Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi alapján válasszak fülhallga...

Mi alapján válasszak fülhallgatót?

Figyelt kérdés

Olyat akarok aminél nem hallatszik ki ezerrel a zene ha pl maxon van..ilyet hogy válasszak? A gépemhez kéne nem telóhoz.

Köszi!


2011. febr. 22. 10:44
 1/7 anonim válasza:

hangosat szeretnél vagy halkat.

drágát vagy olcsót.

milyen szinü legyen. melyik illik a telefonodba/mp4edbe..stb.

2011. febr. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Írtam hogy nem telóhoz kéne. Tök mind1 milyen, csak jó hangos legyen de olyan hogy ne hallják mellettem 100m-ről is a zenét..szóval ne hallatsszon ki. A hangszórómhoz kéne, hogy a számítógépemen tudjam hallgatni a zenét. Csak sose sikerült normálisat találnom, most ami van azt is felesleges használnom, akkor már ki is húzhatnám hogy úgy ordítson a zene mert ha csak egy kicsit hangos már 2 szobával arrébb is hallatszik.

Szóval ez lenne a lényeg.

2011. febr. 22. 19:52
 3/7 anonim ***** válasza:

Elég jól szigetel, szóval nem hallatszik ki, és baromi szép a hangzása meg a basszusa.


[link]

2011. febr. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Fül- vagy fejhallgató? Fülhallgatónál eleve felejtős a kérdés, viszont fejhallgatóból vannak nagyon jó minőségű zártak, amik egyrészt lefogják a kintről érkező zajokat, másrészt ki is kevésbé hallatszik, mint a fülbe dugós "mini szokol rádiók". Az előző hozzászóló által ajánlott Sennheisert magam is ismerem. Tényleg jó. Nem túl drága és a hangja is szép... (Persze lehet überelni...)
2011. febr. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Így van, azért adtam azt a linket mert nekem is olyan van és nem csalódtam benne, megbízható, és szépen szól.
2011. febr. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A kérdésben is írtam, hogy fülhallgató kéne, nem fejhallgató, mert főleg nyáron azokat nem szeretem használni. És olcsóbbak nincsenek? Vagy ha bemegyek vhova akkor az eladótól ha rákérdezek erről tud majd segíteni?
2011. febr. 24. 18:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Értem, hát figyelj szerintem ha bemész egy Media Markt-ba vagy egy Electro world-be vagy akár milyen áruházba vagy ehhez hasonló üzletbe akkor biztos tudnak majd neked segíteni ez eladók. Én márkába a Sennheiser-t Pioneer-t részesítem előnybe mert jó márkák és szépen szólnak, de egy eladó többet tud majd neked mondani szerintem.
2011. febr. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!