Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A laptopomra véletlenül...

A laptopomra véletlenül sprite-ot öntöttem. Működik, csak a billentyűzet nem akar nagyon. Mivel lehet kitisztítani?

Figyelt kérdés
2011. febr. 20. 11:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Az a gond, hogyha kiszárad is, a Sprite mértéktelen cukor tartalma miatt nem lász más az egész billentyűzet, mint egy ragacs. És ez befolyt a billentyűk alá is, ezért természetesen ott most ragad minden, de nem ajánlom, hogy te szétszedd a notebook billentyűzetét! Inkább vidd be egy szervizbe, ahol majd a szakik kitisztitják neked!
2011. febr. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
az nem lesz túl drága?
2011. febr. 20. 11:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Az attól függ hova viszed! De az idegeskedés vagy az új notebook olcsó? :D
2011. febr. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

mondjuk igaz...

köszi

2011. febr. 20. 11:28
 5/7 Boda Gergő ***** válasza:

Bocs, hogy ezt írom: DE, MI AZ ISTENÉRT NEM LEHET MEGTANULNI, GÉP MELLETT NEM ESZEM-ISZOM? A számítógép nem konyhapult, hogy ott zabálj és igyál. A morzsa és pia pedig nem tesz jót a gépnek.


Kb. 5000 lesz a laptop billentyűzetének tisztítása, de ha te még nem csináltál ilyet szét ne szedd otthon, mert csak nagyobb kárt csinálsz!


Remélem, most már megtanultad a leckét, és nem fogsz a gép mellett inni többé, hisz látod egy rossz mozdulat és kész a baj.Hozzám is naponta hoznak a szervizbe leöntött gépet, pedig csak a felső soromat kéne oktatni infoórán...

2011. febr. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Boda Gergő ***** válasza:
Szurkolok, hogy megcsinálják a géped.
2011. febr. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Amúgy a pohár fölött eldobtam eldobtam egy párnát, de elcéloztam és leesett a földre a pohár ahol a gép volt

de már megtanultam a leckét

csak nem tudok íyrni

2011. febr. 20. 11:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!