Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Airsoft biztosítékok,15,20,25,...

Airsoft biztosítékok,15,20,25,30 amper?

Figyelt kérdés

Mi a külömbség ezek között?

Airsoft fegyverembe 15 Amperes biztosíték volt, de rövid használat után mind a kettő kiégett nagyongyorsan, magasabb amperes biztosíték tovább bírja?

Több energia képes átáramlani? mert a fegyverem jelenleg nem lő sorozatot, ha AUTO matára ha SEMI re állítom nem lő csak egyenként. ha le van nagyon merülve akkor egyszer egyszer lő sorozatot.

Nem olcsó szar kínai. Cyber XM177E2

50.000FT volt egy ausztriai katonai boltból.


Válaszotokat előre is köszönöm!


2011. febr. 12. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Amilyen volt eredetileg, olyat tegyél bele. A biztosíték azért van benne ahogy a neve is mutatja, hogy védjen. A túlterhelés miatt a biztosíték olvad ki, nem az elektronika megy tönkre.

Ha továbbra is kiolvad, semmiképp se rakj bele nagyobbat, hanem nézesd meg egy hozzáértővel. Miskolcon vállalom.

2011. febr. 13. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Helló! Köszi a válaszodat! 15 Amperes biztosítékot sehol nem találtam :S Szigetszentmiklósi vagyok szóval errefele nincs nagyon szakértő
2011. febr. 14. 13:02
 3/4 A kérdező kommentje:
Túlterhelés nemtudom hogy jöhetett össze. :S
2011. febr. 14. 13:06
 4/4 anonim válasza:
nekem is kiégett a biztim a Sig552-esembe, és az van ráírva, hogy F20AL 250V. Akkor 20 amperes biztit kéne szereznem? Valakinek van esetleg tippje, hogy hol lehet ilyen biztit kapni, mert mindenhol csak ilyen 2-6 ampereseket lehet kapni csak.
2013. jún. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!