Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi baja a Facebookomnak? :S

Mi baja a Facebookomnak? :S

Figyelt kérdés

Reggeltől meg van bolondulva. Nem jó a chat és igazából semmit nem enged. Nem enged lájkolni, hozzászólni és ugye chatelni sem. Nem vagyok egy facebook függő, de most fontos lett volna valakivel chatelnem.

Ha valakinek volt már hasonló vagy tudja hogy mi a manó ez az segítsen :( :S köszönöm!


2011. jan. 31. 14:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nekem fontos megbeszélnivalóm van valakivel, általában felhívom telefonon. Amúgy nálam megy a facebook, bár én nem szoktam se lájkolni, se chatelni.
2011. jan. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbáld más böngészőből,de szerintem magától el fog múlni. Nekem is volt ilyen.Sajnos ez előfordul..
2011. jan. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem szeret téged a F*szbook és ő is azt akarja, hogy utáld meg.
2011. jan. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!