Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen fényképezőgép az,...

Milyen fényképezőgép az, amely az alábbiakat tudja (minimum)?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy bridge fényképezőgépet.

Minimum 12x zoomolással, mert le szeretném fényképezni a Holdat is. De ha több az sem gond.

Általánosságban természetfotózásra kellene.

És ha lehet akkor ne legyen nagyon drága. Maximum 150.000 Ft-ig mehet el.


2011. jan. 22. 18:47
 1/10 anonim válasza:

Fujifilm FinePix S2500HD-t tudom ajánlani


[link]


Nekem S5800-asom van, ilyen fotókat készítek vele (főként természetfotózással foglalkozok):


[link]

2011. jan. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Pana Fz38. Nekem ilyen van, néz utána mindenhol jóra értékelik.
2011. jan. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én samsung wb5500-t vettem 69ezerért...

25x zoom

kettős képstabilizátor

14 megapixel

manuális beállítási lehetőségek tárháza :)


Én elégedett vagyok vele, bár így télen elég kevés a fény a természetfotózáshoz...

2011. jan. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! Ha már rá tudsz szánni 150 rugót, akkor inkább DSLR-t vegyél (akár jó minőségű használtat is). Nem okoskodásból, hanem tapasztalatból javasolom. Sok gépem volt-van, de mégiscsak az öreg tükrös gép vált be (NIKON D50) a komoly feladatokra. Természetfotó? mire a bridge leexponál, már régen elröppent a méhecske, vagy a madárka :)


Kedves Cs. Péter, látom szeretsz fotózni és alapvetően szépek is a képeid. Azt lehet megfigyelni, hogy - nekem is volt FUJIFILM gépem, ezért tudom - nem könnyű a horizontot vízszintesre beállítani, igaz? A másik dolog, hogy az ilyen mindentudó optikáknál teljesen kinyitva könnyen "borulnak" a függőleges élek, vonalak, épületek, billen a horizont, torzít a perspektíva. Nagyon rázoomolva meg nem túl jó a vonalélesség és - az automata ellenére - bemozdulhat a kép...

Helyenként nagyon szépen játszottál a fényekkel, grat.

2011. jan. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

150 ért én is dslr t vennék, a te esetedben mondjuk újonnan egy canon eos-1000d -t dualkitben, [link] 140.000 pénzért, és még befér egy kártya és talán egy táska is!


Nagyságrendekkel jobb képminőséget nyújt, még kitobival is, mint egy akármilyen kompakt gép, a beállíthatóságról és bővítésekről nem is beszélve!

2011. jan. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Én majd Canon EOS 40D-t, vagy Nikon D300-ast szeretnék venni.
2011. jan. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
+ 800 mm-es objektívet, csak sajnos elég drágák...
2011. jan. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

800? :D

Én egy fix 300 és 70-200 2.8 on gondolkozom ;)

2011. jan. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Madárfotózásra.
2011. jan. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

[link]


Nagyon jó fotói vannak. Nézzétek végig az összes kategóriát. :)

2011. jan. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!