Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Maxwell 1 Tb meghajtót 1 éve...

Maxwell 1 Tb meghajtót 1 éve vettem (Electroworldben), és most 1 hete véletlenül leejtettem. Hol/hogy javítható?

Figyelt kérdés

Kiírta, hogy formázni kell, úgyhogy formáztuk is, de akkor még érzékelte a gép. A formázás után viszont se a laptop se az asztali gépünk nem érzékelni.

Elég drága volt, úgyhogy nem akarjuk csak úgy "kidobni".

Köszi.


2011. jan. 12. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:
sokat nem tudsz vele csinálni... Vegyél bele új merevlemezt... A külső vinyók se szokták tolerálni a leejtést... Nem garanciális dolog...
2011. jan. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnos ezek nem is javítható dolgok. Én 100%, hogy megkísérelném érvényesíteni a garanciát(ha van), 50-50 alapon. Ha nincs gari, akkor játszanék egy picit vele, majd szétszedném, aztán konstatálnám, hogy javíthatatlan. Utána SSD-t vennék, annak nem árt annyira, ha leejtem.
2011. jan. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Drága lehet hogy volt valamikor, de manapság 18e Ft-ért kapsz 1 Tb-os külső merevlemezt. Ha meg is lehet javíttatni, jobban megéri újat venni.
2011. jan. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha szétszeded, utána már biztos javíthatatlan lesz, ha addig nem is volt az. Nem tolerálják, ha feltöltöd a benti vákuumot.


Sajnos valószínűleg sérült az olvasó mechanika, ha nem volt rajta fontos adat, hagyd a fenébe, mert ha életre is kel, innentől nem szabad megbízni benne.


Vegyél egy WD vagy Samsung 1 terás vinyót...

2011. jan. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!