Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » LG vs. SAMSUNG? Általánosságba...

LG vs. SAMSUNG? Általánosságban mikor meglássátok ezeket a feliratokat, melyik márkában biztok meg jobban, szerintetek melyik minőségibb és trendibb. ha tudtok, érveljetek.

Figyelt kérdés
2010. dec. 25. 16:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Elsősorban telefonban ismerem ezt a két márkát. Nekem mindkettő komoly csalódást okozott. Telefonban a Sony Ericsson vált be! De pl. ha TVt kellene vennem előbb vennék meg egy Samsungot mint egy LGt. Bár leginkább Panasonicot, vagy amiből nem aránytalanul drága, Sonyt.:)
2010. dec. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
iPhone a legjobb
2010. dec. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én ha LG vagy Samsung telefon minőségéről hallok, akkor általában a Samsung még jobb.Az LG még kezdő picit a mobilpiachoz de később biztos ők is fellendülnek, és alkotnak majd jó telefonokat.
2010. dec. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Samsung,szebb színei vannak,minőségibb mint a másik,áttekinthetőbb menü.Véleményem szerint.
2010. dec. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Direkt probáltam az Apple-t kihagyni a játékból.... szerintem egy túlárazott márka, amely azért menő mert drága. Szerintem ha az Iphone4 fele annyiba kerülne mint a Samsung GALAXY S, akkor senki nem indulna meg vele, mert szégyelné. Szoval véleményem szerint az Apple termékek ár-érték arányuk messze nem reálisak.
2010. dec. 25. 16:49
 6/9 anonim válasza:
Mindnféle képpen Samsungot! Nekem LG-be volt DVD íróm,DVD felvevőm és Monitorom is! A Közös bennük h mind szar volt! Samsungba hütőm és Tv-m van, semmi bajuk pedig több évesek már!
2010. dec. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nem értem miért írják le az LG-t, mindkét koreai gyártó jó cuccokat csinál. Tesóm számítógépében LG DVD író van és tökéletesen működik már 4 éve, apámnak LG asztali DVD lejátszója van és az is tökéletes működik két éve. Telefonban már mindkettővel volt tapasztalatom, egyikben sem csalódtam.
2010. dec. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

No, most pár évvel később én is hozzászólnék a márkákhoz. A mai LG mobil (de más termékei is) kiválóak szerintem, amit főleg a tapasztalatomra építenék. LG NO-FROST-os hűtőnk van már több, mint 10 éve, soha semmi baja nem volt! LG a mikrónk, az még öregebb, ugyanaz igaz rá is. Annyi a hibája (ha lehet egyáltalán a készülék számlájára írni), hogy a belső zománc erre-arra lepattogzott, de lehet hogy van családban olyan, aki nem megfelelően használja. LG a videólejátszó/felvevő, bár az elmúlt években már nem igazán használjuk, de hibátlan.


Samsung TV, mobil, mosógép volt és van a családban, soha semmi bajuk nem volt. Én nem tudnék e két márka között minőségi különbség szerint választani. Azt a készüléket venném meg, ami árban elérhető számomra és jobban megfelel felszereltségben és műszakilag az igényeimnek, vagy éppen jobban néz ki.

2013. nov. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 F.S.G. ***** válasza:
Az LG jobb szebb áttekinthető, de nefeledjük el a telefon eladási rátát : 1. SAMSUNG 2. IPHONE 3. LG
2014. júl. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!