Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Lehet tökéletes fénymásolatot...

Lehet tökéletes fénymásolatot készíteni nem digitális fotóról?

Figyelt kérdés
Szeretnék régi fényképet küldeni valakinek, de régiek a képek, már nincs meg a film és nem akarok egy szimpla lapra fénymásolt képet küldeni. Lehet valahogy fotópapírra fénymásoltatni, hogy úgy nézzen ki mint az eredeti? Hol?
2010. dec. 4. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:

bemész egy fotós boltba, pl. Fuji, Kodak


ott elmondod a kérdésedet és kapsz rá egy választ, ők jobban tudják!


a felértékelést megköszönöm!

2010. dec. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

22:38

Hogy ez milyen f@sz.


Beszkennelteted a fotót, arról lehet papírképet csinálni. Ha szükséges, retusálni is lehet az apróbb hibákat.

2010. dec. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen, csak ez az, nem akarom papírra nyomni, hanem eredeti minőségben szeretném visszakapni, fotópapírra vagy valami. Mert előhívatni újra már nem tudom
2010. dec. 5. 00:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagy felbontásban beszkenneled és elküldöd fotókidolgozásra. Digitális képből tudnak fotót előhívni
2010. dec. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

22:46 vagyok


A papírkép nem azt jelenti hogy a4-es lapra nyomtatod.


Az eredeti fotód is egy papírkép, fotópapíron. Tehát beszkennel(tet)ed, és már lehet is reprodukálni. Ahol egyébként is készítenek papírképet ott a szkennelt fájlból megcsinálják.

2010. dec. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg vidd be egy fotós üzletbe, ott az eredeti kép alapján is tudnak újat készíteni, nem kell hozzá a negatív.
2010. dec. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!