Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mire szolgál a linkelt képeken...

Mire szolgál a linkelt képeken látható és zárszerkezettel ellátott fémhenger, mely hegesztéssel egy adótoronyhoz van rögzítve?

Figyelt kérdés

A "CETIN" feliratú matrica esetünkben a "CETIN Networks, s.r.o." cég szerelvényét azonosítja dél Szlovákia területén. Az "ABLOY" felirat egyértelműen a biztonsági zár márkáját jelenti.


A rozsdamentes acélból készült fémhengerbe valószínűsíthetően semmilyen vezeték nincs átvezetve a cca. 50 éves és vasból készült néhai TV átjátszó toronyból, bár ezt még nem tudom 100%-ra garantálni, mert nem figyeltem meg eléggé, mikor ott voltam. A fémhenger egy jól zárható toknak néz ki, melyben valamilyen tárgyat raktározhatnak. A hátulján mintha sziloplaszttal vagy epoxigyantával betaknyolt lyukak lennének, de bevizsgálás céljából inkább nem kapargattam, hogy az esetleges tömítést ne rongáljam meg.


A kérdéses fémhengert illetően csak annyi biztos, hogy alulról és felülről két darab, kb. két centis (valószínűleg AFI) varrattal van az oszlophoz rögzítve, utána letaknyolták alusprével, hogy ne rohadjon fel túl gyorsan. A historikus TV-tornyon jelenleg rengeteg modern digitális hálózati antennaszerelvény van telepítve.


Remélem működni fognak ezek a linkek:

[link]

[link]

[link]


A nagy kérdés:

Mire szolgál ez a látszólag semmivel sem kapcsolatban levő, de biztonsági zárral ellátott fémhenger az antennatorony oldalán?



#adótorony #mobilhálózat #biztonsági zár #fémtok #fémhenger #digitális átjátszó
tegnap 19:58
 1/4 Szervizmérnök úr ***** válasza:
34%

Lehet ilyen (ehhez hasonló) kulcsos kapcsoló, bemegy két szál vezeték a csőbe, amit nem látsz, de megoldható:

[link]

tegnap 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen elektromos kapcsolóra gyanakodnék, az 1-es válaszoló még a gyártót is eltalálta.
tegnap 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Szervizmérnök úr ***** válasza:
50%
...mert a gyártóra kerestem + switch lock / képkereső, csak pont olyan kép nem jött be.
tegnap 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
74%
Főkulcsos, vagy vezérkulcsos zár. Valamit zárni, nyitni lehet vele. A taknyolások szerintem hegesztési varratok, A cső végét befenekelték egy lemezdarabbal, annak a hegesztését látod.
tegnap 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!