Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ez a jelöletlen gép a Repontos...

Ez a jelöletlen gép a Repontos mellett mire való?

Figyelt kérdés

[link]

A térkép nem jelöli, hogy többutas visszaváltás van ezen a helyen, másutt viszont hasonlóan néz ki a többutas gép, szóval nem értem.



tegnap 17:35
 1/5 Mad Max2 ***** válasza:
A többször használható palackokat lehet oda bedobni... Amik régen is betétdijasok voltak pl... Szörpös üveg sörös üveg
tegnap 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 FortHell0 válasza:

[link]


Én csak ezt találtam, remélem talán csak egy kicsit segít. Ebből a dokumentumból szedtem: ( [link]

tegnap 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves Mad Max2 köszönöm! És ez kommunikál a mellette lévő géppel? Ugyanis szeretném, ha azonosítással, számlára utalna.


FortHell0

Köszönöm! Bár a spar részéről ennek se füle, se farka..

tegnap 18:20
 4/5 Szervizmérnök úr ***** válasza:
51%

Ezek a Spar korábbi TOMRA automatái, ami csak az általuk forgalmazott üvegeket fogadta el.

Lehet, hogy továbbra is csak azokat kezeli és csak helyben levásárolható cetlit ad.

Természetesen a Sparban is jelen van az országos DRS rendszer, de itt azokra az üvegekre gondolok, ami ennek a körnek nem része még vagy ki tudja meddig.

tegnap 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szervizmérnök úr: Csak a Spar-hoz? Ez itt most jelen esetben a CBA-hoz tartozik.
tegnap 20:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!