Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Temus adaptert ajánlott...

Temus adaptert ajánlott használni?

Figyelt kérdés
Van egy projectoros órám,ami adapteres USB-vel működik, nyilván 220-rol. Ez az óra ugye 0-24-ben megy. 8 évig ment,gond nélkül egy wish-es adapterrel. Most meghalt az az adapter. Szimplan nem továbbitja az aramot. Rendeltem egyet a Temurol. Kérdésem,hogy az ilyen és ehhez hasonló Temus elektronikai eszközök mennyire felelnek meg az uniós előírásoknak? Ki tud gyulladni egy ilyen egyaltalan? És ha igen,könnyebben mint amit pl a tescoba veszek?
ma 00:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Ugyanabban a sátorban reszelik mint a tescosat.

"8 évig ment,gond nélkül egy wish-es adapterrel. Most meghalt "

Én is jártam így, szétszedtem, átkondiztam, és még most is működik.

"Ki tud gyulladni egy ilyen egyaltalan?"

Muteroak is vettem, nála egyszer az egyik pukkant egyet halkan, és kimúlt. Szétszedve egy kormos panel fogadott, nem tudom mi volt az ami hazavágta. Van ilyen is.

ma 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem semmiképsem olcsó hulladék, ezekben semmilyen töltésvezélő chip nincsen, semmi súlyuk, botrány szarminőségű alapanyagból vannak összerakva. kész ídőzitett bombák. Miből tellik neked bemenni egy üzletbe és párezer forintért venni valami normálisabb adaptert? mi az ami annyira kell neked hogy a temuról vedd meg?
ma 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!